Po godzinach

Pogodzinach

Po godzinach

…bo nie samą pracą człowiek żyje.

W firmie RESAN nie tylko pracujemy, ale też bawimy się wspólnie po pracy! Wszyscy pracownicy traktowani są jak jedna wielka rodzina – po partnersku. A co za tym idzie co roku organizowane są liczne spotkania i wyjazdy integracyjne. Zarówno dla samych pracowników, jak i z udziałem ich rodzin. Kładziemy duży nacisk na integrację i zadowolenie naszego zespołu!

Tatry 2015

Zimowy wyjazd integracyjny do Poronina – góry, widoki, śnieg i jeszcze więcej śniegu – polecamy obuwie innego typu niż japonki i szpilki, styl „goło i wesoło” też odpada.

Beskid Żywiecki 2015

Rodzinny wyjazd do Koszarawy Bystrej – Motyw przewodni survival dla dzieci i dorosłych – W planie wyjazdu nie tylko edukacja, wykłady i rozwój zawodowy, ale również wycieczki krajobrazowe, ogniska i dobra zabawa.

Wesołe przedszkole 2015

Bezpieczne wakacje dla dzieci, czyli policjanci w miejscach letniego wypoczynku oraz ciąg dalszy szkoły przetrwania dla najmłodszych.

Cyziówka 2015

Sport, rekreacja, współzawodnictwo – bo koleżeństwo i wspólne dążenie do celu to zapewniony sukces w działaniu!

Święta, życzenia, pozdrowienia…

Święta… oczywiście choinki nie może zabraknąć – piękna, sztuczna, jeszcze pachnąca świeża żywicą…

Pozdrawiamy my…. i pozdrawiają nas

Bieszczady 2014

Wyjazd integracyjny do Zatwarnicy – Największym niebezpieczeństwem Bieszczad jest ryzyko, że się tak spodoba, że nie będzie chciało się wracać…

Bieszczady 2013 – W zdrowym ciele zdrowy duch

Wyjazd szkoleniowy do Bystrego koło Baligrodu – bo czym są góry bez pieszych wycieczek?