Po godzinach

Integracja zespołu

Nie samą pracą człowiek żyje! Choć lubimy naszą pracę i spędzanie w niej czasu to  wyjazdy integracyjne umacniają naszą przyjaźń. Stawiamy na zgrany zespół, który łączą te same wartości – dlatego każdy wyjazd integracyjny to wspaniała okazja, by się lepiej poznać… Nie tylko z pracownikami, ale też z ich rodzinami – tak, na wyjazdy zabieramy też bliskich! Chcemy, by nasz zespół był dumny z pracy w Resanie.

Chcesz pracować z najlepszymi?

Tatry 

Zimowy wyjazd integracyjny do Poronina – góry, widoki, śnieg i jeszcze więcej śniegu – polecamy obuwie innego typu niż japonki i szpilki, styl „goło i wesoło” też odpada.

Beskid Żywiecki 

Rodzinny wyjazd do Koszarawy Bystrej – Motyw przewodni survival dla dzieci i dorosłych – W planie wyjazdu nie tylko edukacja, wykłady i rozwój zawodowy, ale również wycieczki krajobrazowe, ogniska i dobra zabawa.

Wesołe przedszkole 

Bezpieczne wakacje dla dzieci, czyli policjanci w miejscach letniego wypoczynku oraz ciąg dalszy szkoły przetrwania dla najmłodszych.

Cyziówka 

Sport, rekreacja, współzawodnictwo – bo koleżeństwo i wspólne dążenie do celu to zapewniony sukces w działaniu!

Święta, życzenia, pozdrowienia…

Święta… oczywiście choinki nie może zabraknąć – piękna, sztuczna, jeszcze pachnąca świeża żywicą…

Pozdrawiamy my…. i pozdrawiają nas

Bieszczady 

Wyjazd integracyjny do Zatwarnicy – Największym niebezpieczeństwem Bieszczad jest ryzyko, że się tak spodoba, że nie będzie chciało się wracać…

Bieszczady – W zdrowym ciele zdrowy duch

Wyjazd szkoleniowy do Bystrego koło Baligrodu – bo czym są góry bez pieszych wycieczek?