O zespole

Zespół

Tworzymy zgrany zespół ekspertów oparty o wspólne wartości i cele zawodowe. Naszym priorytetem jest dostarczanie praktycznych rozwiązań projektowych dostosowanych do konkretnego budynku i potrzeb jego użytkowników oraz nadzór nad ich realizacją. 

Znamy się na tym co robimy, dzielimy się doświadczeniem i dobrą energią. Poznaj ekipę do zadań specjalnych.

 

 

Grzegorz Rechtoń

Lokomotywa, która napędza całą firmę. Umiejętnie balansuje pomiędzy spotkaniami biznesowymi a pracą w biurze, motywuje zespół Resanu do ciągłego rozwoju i podwyższania kompetencji. Wierzy w to, co robi. Jest aktywny też poza pracą - Bieszczady i rower to jego ulubiony sposób na relaks.

Grzegorz Rechtoń

CEO
mgr inż. Tomasz Totoś

W branży od 2005 roku, a w firmie Resan od 2008 roku. Koordynuje pracą całego zespołu projektantów, dlatego jest mistrzem organizacji czasu i zarządzania. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie przekłada się na fachowe doradztwo praktycznie w każdej dziedzinie branży. Nie odmówi obejrzenia meczu piłki nożnej i filmu historycznego.

mgr inż. Tomasz Totoś

Kierownik biura, projektant
mgr inż. Małgorzata Świeca

W branży od 2004 roku, a w firmie Resan od 2009 roku. Kierownik projektu – brzmi odpowiedzialnie i tak właśnie jest. Długoletni staż w branży tylko potwierdza jej poziom kompetencji i doświadczenia. Problemy projektowe rozwiązuje praktycznie i co równie ważne - ekonomicznie. Bieszczady, Tatry, Alpy? Gosia po prostu kocha góry.

mgr inż. Małgorzata Świeca

Kierownik projektu
mgr inż. Barbara Ziobro-Hołysz

W branży od 2009 roku, a w firmie Resan od 2013 roku. Porusza się pewnie i precyzyjnie zarówno przy projektowaniu wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacji sanitarnych. Pomaga jej w tym wieloletnie doświadczenie i znajomość branży. Wielbicielka natury - pszczelarstwo i bieganie ułatwiają zachowanie work-life balance.

mgr inż. Barbara Ziobro-Hołysz

Kierownik projektu, projektant
mgr inż. Joanna Rogalińska

W branży od 2007 roku, a w firmie Resan od 2019 roku. Asia kieruje dużymi projektami i wie, że wymaga to szerokiego spojrzenia na zastosowane rozwiązania i ścisłej koordynacji z innymi działami. W Resanie zajmuje się instalacjami wewnętrznymi ze specjalizacją w zakresie ogrzewnictwa. Po pracy zawsze znajdzie czas na obejrzenie dobrego filmu, a pieczone przez Asię ciasta zdobywają serca całego zespołu.

mgr inż. Joanna Rogalińska

Kierownik projektu, projektant
mgr inż. Mateusz Zimny

W firmie Resan od 2016 roku. Projektowanie na wysokim poziomie systemów wentylacji, oddymiania czy napowietrzania klatek wymaga połączenia wiedzy i doświadczenia. Nie ma dla niego trudnych projektów - są tylko takie, które mogą być wyzwaniem. Oczywiście chętnie je podejmie i znajdzie niestandardowe rozwiązanie. Fan turystyki górskiej, który po trekkingu równie łatwo rozpali ognisko i zagra na gitarze.

mgr inż. Mateusz Zimny

Kierownik projektu, projektant
Władysław Szerszeń

W branży od 1985 roku, a w firmie Resan od 2018 roku. Jako strażak z OSP jest przygotowany do gaszenia pożarów, na szczęście w pracy mu to nie grozi - będąc w branży prawie 40 lat doskonale wie, jak zarządzać ekipami wykonawczymi. Kontroluje stan montażu i prowadzi dokumentację.

Władysław Szerszeń

Kierownik robót sanitarnych
mgr inż. Kuba Kramarz

W branży od 2014 roku, a w firmie Resan od 2020 roku. Czuwa nad poszczególnymi etapami realizacji inwestycji i rozliczania prac wykonawczych. W wolnym czasie lubi tworzyć kulinarne pyszności z córkami.

mgr inż. Kuba Kramarz

Dyrektor ds. technicznych i ofertowania
mgr inż. Monika Lonczak

W branży od 2015 roku, a w firmie Resan od 2017 roku. Zanim projekt trafi do realizacji Monika weryfikuje wszystkie zmienne, przygotowuje dopasowaną ofertę i rzetelną dokumentację. Spokój w działaniu i sprawne zarządzanie pracą zespołu wydaje się być częścią jej natury. Może to dzięki codziennym długim spacerom i miłości do zwierząt.

mgr inż. Monika Lonczak

Kierownik działu ofertowania
mgr inż. Karolina Kaczewska - Buczak

W branży od 2007 roku, a w firmie Resan od 2010 roku. Skupiona, dokładna i cierpliwa - projektowanie instalacji sanitarnych nie ma przed nią tajemnic. W księgarni czuje się jak w domu, najchętniej kupiłaby wszystkie książki.

mgr inż. Karolina Kaczewska - Buczak

Starszy asystent projektanta
mgr inż. Dorota Paterek

W firmie Resan od 2013 roku. Precyzja i umiejętność dostosowania się do warunków projektowych - Dorota wie, jak się do tego zabrać. Do tematu projektowania podchodzi analitycznie i z pasją. Po pracy chętnie wskoczy na rower - nic tak nie relaksuje jak rosnąca liczba kilometrów na liczniku.

mgr inż. Dorota Paterek

Starszy asystent projektanta
mgr Amelia Pierzchała

W branży od 2016 roku, a w firmie Resan od 2018 roku. Znakomicie odnajduje się w gąszczu liczb, przepisów i faktur. Jest mistrzem dostarczania dokumentów na czas. Dokładność i porządek to jej znak rozpoznawczy. Kiedy nie zajmuje się firmową logistyką, włącza dobry film lub szuka kolejnego celu podróży.

mgr Amelia Pierzchała

Starszy specjalista ds. administracji
mgr inż. Jolanta Skalska

W firmie Resan od 2017 roku. Projekty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach to jej znak rozpoznawczy. Analityczny umysł wykorzystuje też do układania puzzli - zwłaszcza tych największych i najbardziej skomplikowanych.

mgr inż. Jolanta Skalska

Asystent projektanta
mgr inż. Anna Mulińska

W branży od 2016 roku, a w firmie Resan od 2018 roku. Ania ma w portfolio konkretne i trwałe rozwiązania projektowe. Jej praktyczne koncepcje zawsze są dopasowane do komfortu użytkowników. W duszy jej gra taniec i muzyka - duet idealny w podróży, które też uwielbia.

mgr inż. Anna Mulińska

Asystent projektanta
mgr inż. Paweł Dworak

W firmie Resan od 2020 roku. Instalacje sanitarne kryją w sobie dużo technicznych zagadek, ale Paweł doskonale odnajduje się w tym świecie. Stosuje najnowsze rozwiązania, które podnoszą praktyczność projektowanych instalacji. Gdy odpoczywa - to tylko aktywnie, znajdziecie go na bieżni, korcie tenisowym i desce snowboardowej.

mgr inż. Paweł Dworak

Asystent projektanta
inż. Piotr Lenard

W firmie Resan od 2021 roku. Równie lekko posługuje się piórem, jak i programem do projektowania. Aktywnie uczestniczy w projektowaniu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Energia to jego drugie imię - jest wolontariuszem, biega i lubi jazdę rowerem.

inż. Piotr Lenard

Asystent projektanta
mgr inż. Dawid Panek

W firmie Resan od 2021 roku. Dawid projektuje instalacje klimatyzacji i centralnego ogrzewania, a to wszystko po to, by wnieść komfort cieplny na nowy poziom. Pasjonat piłki nożnej - nie tylko ogląda mecze, ale lubi też zagrać.

mgr inż. Dawid Panek

Asystent projektanta
mgr inż. Dorota Domańska

W branży od 2017 roku, a w firmie Resan od 2020 roku. To ona szuka ekonomicznych rozwiązań do Twojej inwestycji i stale aktualizuje oferty cenowe. Cyferki po pracy porzuca na rzecz artystycznych hobby - muzyki i tańca.

mgr inż. Dorota Domańska

Kosztorysant
mgr inż. Barbara Ochał

W firmie Resan od 2021 roku. Czas to pieniądz, stąd Basia tak dobrze radzi sobie z optymalizacją wydatków bez obniżania jakości projektów. Szybko i dokładnie - tak właśnie działa. Cyfry towarzyszą jej też po pracy, gdy rozwiązuje sudoku.

mgr inż. Barbara Ochał

Kosztorysant
mgr inż. Aleksandra Kędzior

W firmie Resan od 2022 roku. Wycenia projekty na poszczególnych etapach, przygotowuje kosztorysy i zawsze jest gotowa do negocjacji. Ma listę miejsc na świecie, które chce zwiedzić i konsekwentnie ją realizuje.

mgr inż. Aleksandra Kędzior

Kosztorysant
mgr inż. Damian Wojnarowski

W branży od 2018 roku, a w firmie Resan od 2021 roku. Ma oko do detali i pewnie trzyma rękę na pulsie, gdy mowa o realizacji inwestycji. Jak to inżynier, lubi stosować wiedzę techniczną w praktyce, dlatego jego pasją jest majsterkowanie.

mgr inż. Damian Wojnarowski

Inżynier budowy
inż. Daniel Leśniak

W firmie Resan od 2021 roku. Wszędzie go pełno - kontaktuje z kierownikami budowy, uczestniczy w spotkaniach z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne zadania czy przygotowywanie instalacji do montażu. Energia drzemie w nim także poza pracą - dlatego często można go spotkać na siłowni.

inż. Daniel Leśniak

Inżynier budowy