O firmie

O firmie

Misją naszej firmy jest łączenie doświadczenia z innowacyjnością.

Profesjonalizm, innowacyjność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły oraz gwarancja to ważne dla nas zobowiązania. Wyszkolony i kompetentny personel zadba o każdy projekt. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dbałością o szczegóły. Rzetelna współpraca jest podstawą zaufania, jakie chcemy budować. Gwarancja zadowolenia Klienta oraz fachowość wykonywanych usług jest najważniejszym aspektem naszej działalności. Doświadczenia jakie zgromadziliśmy przez lata pracy łączymy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku w naszej branży.

O firmie – istniejemy od 2007 r

Początkowo głównym profilem działalności firmy RESAN było opracowywanie projektów w zakresie instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych, sanitarnych oraz wentylacyjnych. Potencjał firmy został szybko dostrzeżony na polskim rynku, o czym świadczy skala realizacji zleceń.

W roku 2016, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz sygnały od inwestorów o takiej potrzebie, rozszerzyliśmy działalność o grupę wykonawczą, zatrudniając brygadę monterów z wieloletnim doświadczeniem w branży. W tym samym roku nastąpiła zmiana formy prawnej oraz podział działalności na dwie spółki. Część projektowa przekształciła się w RESAN sp. z o. o. sp. k., natomiast dla części wykonawczej powstała spółka RESAN sp. z o. o.

Spółki kontynuują realizowane jak i nowe umowy z jeszcze większym potencjałem i doświadczeniem w branży projektowej i wykonawczej jak firma P.U.H. RESAN Grzegorz Rechtoń.

Funkcjonalny podział i zmiana formy prawnej prowadzonej działalności była wynikiem wzrostu firmy z punktu widzenia rodzaju wykonywanych usług oraz ilości i wielkości zleceń.

Obie spółki realizują projekty wentylacji, klimatyzacji, instalacji sanitarnych w dużych obiektach zakładów farmaceutycznych, użyteczności publicznej, służby zdrowia, przemysłowych jak i budynkach mieszkaniowych.

Realizujemy projekty:

instalacji wentylacji

instalacji klimatyzacji

instalacji ciepła technologicznego

instalacji wody lodowej

instalacji centralnego ogrzewania

instalacji wodociągowe i kanalizacyjne

instalacji gazowe

projekty techniczne źródeł ciepła – kotłownie i węzły cieplne

instalacji oddymiania

Instalacji zapobiegających zadymieniu dróg ewakuacyjnych

Oferujemy minimalizację całkowitego kosztu inwestycji oraz kosztu serwisu, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług.
Podejmując z nami współpracę Klienci mają pewność, że otrzymają usługi o najwyższej jakości, wykonane rzetelnie, profesjonalnie oraz zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną.